Nauczycielka z dzieckiem

Dlaczego Przedszkole na Wiejskiej?

Wykwalifikowana i zaangażowana kadra

Jesteśmy grupą młodych wykształconych, zaangażowanych nauczycieli. Z oddaniem staramy się być przykładem pod względem uprzejmości, rozwagi i odpowiedniego zachowania w każdej sytuacji. Uznajemy za fakt, że małe dzieci zasługują na to, aby być traktowane z takim samym szacunkiem, jaki okazywalibyśmy ich rodzicom i jakiego oczekiwalibyśmy z ich strony. Jesteśmy tutaj dla nich po to, aby pomóc im uczyć się na swoich błędach.

Wierzymy, że inteligencja nie jest ustalona w momencie narodzin oraz że potencjał ludzki jest nieograniczony, dlatego zachęcamy naszych podopiecznych do samodzielnego poznawania i doświadczania świata. Uczymy dzieci, jak wykorzystując ich naturalną energię i potencjał umieć słuchać, skupiać uwagę, kontrolować zachowanie, mieć dobre stosunki z innymi.

Dokładamy starań, aby stworzyć w naszym przedszkolu rodzinną atmosferę. Cierpliwość, asertywność oraz konsekwencja naszych działań pomagają dzieciom rozwinąć umiejętności, których potrzebują, aby ostatecznie stać się rozważnymi, zdyscyplinowanymi i odpowiedzialnymi ludźmi.
Praca z dziećmi daje nam dużo satysfakcji, będąc jednocześnie ogromnym wyzwaniem, dlatego stale poszerzamy warsztat pracy, poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Nowoczesne przedszkole w Milanówku

Przedszkole na Wiejskiej to nowoczesna placówka zlokalizowana w parkowej części Milanówka, przy ulicy Wiejskiej 4. Mieścimy się w dwóch wolnostojących budynkach przystosowanych na potrzeby przedszkola. Do dyspozycji mamy 4 przestronne, jasne, estetycznie urządzone sale do zajęć przedszkolnych, salę do zajęć Integracji Sensorycznej oraz osobne miejsce do nauki języka angielskiego (sala multimedialna). Wszystkie przestrzenie, w których przebywają dzieci, są zaprojektowane z myślą o spontanicznej zabawie, umiarkowane kolory i dodatki natomiast sprzyjają nauce i koncentracji. Zobacz naszą galerię zdjęć.

Do dyspozycji dzieci pozostaje obszerny, bezpieczny, otoczony zielenią plac zabaw. Teren placu zabaw jest ogrodzony, zabawki i urządzenia posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa i są systematycznie konserwowane. Każdego roku, podczas przerwy wakacyjnej, odnawiane są wszystkie pomieszczenia przedszkola.

Milanówek to piękne miasto wypełnione urokliwymi pomnikami przyrody. Charakter i atmosfera miasta budowane są przez majestatyczne drzewa pomnikowe. Więcej o Milanówku możesz przeczytać na oficjalnej stronie miasta.